الفبا: مرکز آینده پژوهی شرکت سهامی بیمه “ما” در چهار محور پژوهش ، خلق ایده، ترویج آموزش و شتاب دهی کسب و کار فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش الفبا، حجت بهاری فر مدیرعامل شرکت ضمن اعلام خبر راه اندازی مرکز آینده پژوهشی بیمه “ما” گفت: این مرکز به منظور ترسیم مسیر آینده شرکت و تحقق پیشتازی در صنعت طراحی و راه اندازی شده است.

وی افزود: مرکز آینده­پژوهی با هدف شناخت و درک مسائل نوظهور در صنعت بیمه و نحوه برخورد با آنها، مطالعه در خصوص رشد فناوری در آینده و بهره­گیری از آن برای انجام تحقیقات کاربردی و پذیرش و درک اهمیت ایده‌ها برای خلق و شکل دهی آینده‌ای برتر و مطلوب طراحی شده و زیر نظر معاونت برنامه­ریزی و فناوری شرکت ماموریت خود را به انجام خواهد رساند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: هدف از تاسیس این مرکز ، دعوت از اساتید خبره و همکاران با تجربه است تا بتوانیم در کنار نیروهای جوان، علمی و انعطاف پذیر ، ارائه دهنده طرح های نوین بوده و در کارهای جدید پیشتاز باشیم. این مرکز با بهره­گیری از اتاق فکر و هسته­های پژوهشی طراحی و در چهار محور پژوهش ، خلق ایده، ترویج و آموزش و شتابدهی کسب و کار فعالیت خود را آغاز کرده است.