الفبا-بردبار: اولین دوره آیین نکوداشت خبرنگاران پیشگام در صنعت بیمه با قدردانی از سالها تلاش حرفه ای و تخصصی لیلا اکبرپور خبرنگار روزنامه دنیای اقتصاد , رضا کربلایی, خبرنگار روزنامه همشهری و علی اکبری زاده صاحب امتیاز سایت خبری نقدینه برگزار شد.

به گزارش الفبا، مدیرعامل بیمه رازی در این مراسم که در ساختمان شماره ۲ بیمه مرکزی و با حضور مدیران عامل شرکتهای بیمه ما، بیمه میهن و جمعی از فعالان صنعت بیمه و خبرنگاران و اهالی رسانه برگزار شد، خواستار ارتقای اخلاق مداری در فعالان این صنعت شد و افزود: باید تلاش کنیم که به کمک رسانه ها شخصیت صنعت برونگراتر شود.
بختیاری با بیان اینکه خیلی از گرفتاریهای ما به ذات اقتصاد برنمیگردد، تصریح کرد: باید اخلاق گراتر شویم. ما میتوانیم با رعایت اخلاق کارهایمان را بهتر جلو ببریم.
مصطفی زندی مدیرکل روابط عمومی بیمه مرکزی نیز در این مراسم به اهمیت موضوع آموزش در ارتقای کار حرفه ای خبرنگاران صنعت بیمه اشاره کرد و گفت: تاکنون ۵ دوره آموزشی برای خبرنگاران حوزه بیمه برگزار کرده ایم و بیش از ۸۰ خبرنگار آموزش دیده اند.
وی از استقبال رییس کل بیمه مرکزی از برگزاری این مراسم خبرداد و گفت که وی به دلیل برگزاری جلسه ای در دولت نتوانست در این مراسم حضور یابد.
در انتهای این مراسم از فعایتهای حرفه ای ۳ خبرنگار پیشگام در صنعت بیمه یعنی لیلا اکبرپور، رضا کربلایی و علی اکبری زاده با اهدای لوح قدردانی به این عزیزان تجلیل شد.