الفبا: ‎همزمان با حضور معاون شبکه فروش و توسعه بازار در مشهد : سیاست های شرکت بیمه ما در حوزه فروش به نمایندگان خراسان رضوی ابلاغ شد.

‎به گزارش الفبا به نقل از پایگاه خبری امتداد، در این دیدار شیری ضمن تشکر از شبکه فروش شعبه مشهد و عملکرد قابل قبول این شعبه حمایت همه جانبه مدیریت ستادی از شبکه فروش را دستور کار جدی مجموعه بیمه “ما” عنوان کرد.‎وی رشد حایز اهمیت پرتفوی شعبه مشهد را نشان از تلاش چشمگیر همکاران شعبه و شبکه فروش دانست و اظهار داشت: جذب بیمه گذاران ارزنده و بزرگ در کنار فروش خرد نقطه قوت شعبه تلقی می شود که امیدواریم در سال ۱۳۹۸ نیز با ادامه این روند، اما با توان بیشتر به پیش رویم.

‎معاون شبکه فروش و توسعه بازار بر لزوم پیگیری خواسته های به حق و صنفی نمایندگان با هدف اصلاح فرآیندها و بهینه سازی خدمات تاکید کرد و تقویت تشکل صنفی نمایندگان را یکی از بهترین راهکارهای تحقق این مهم خواند. در ابتدای  این جلسه بیاتی رییس شعبه مشهد با ارایه گزارشی از عملکرد این شعبه در سال ۱۳۹۷ به تشریح نقشه راه شبکه فروش در سال پیش رو پرداخت و همچنین بودجه سال ۹۸ را برای نمایندگان تشریح و سهم هریک از این بودجه را اعلام کرد و با ارایه فرم هایی به نمایندگان از ایشان خواستند پیشنهادات خود را به منظور رفع هر چه بیشتر مشکلات احتمالی پیش رو ارایه نمایند.
‎همچنین از ۳ نماینده برتر فروش عمر و۵ نماینده برتر در کل فروش و مانده عملیاتی در سال ۱۳۹۷ تقدیر شد.در پایان این جلسه شیری معاون شبکه فروش و توسعه بازار و بیاتی رییس شعبه مشهد با مدیر استان خراسان رضوی حمیدی دیدار و در خصوص همکاری های مشترک به گفت و گو و تبادل نظر پرداختند.