الفبا: بیست و سومین شعبه بیمه حکمت در کرج گشایش یافت، دکترچایچی، مدیرعامل شرکت بیمه حکمت دراین مراسم تاکید کرد: نمایندگی‌ها خط مقدم بیمه حکمت هستند

به گزارش الفبا به نقل از روابط عمومی بیمه حکمت، بیست و سومین شعبه شرکت بیمه حکمت صبا با حضور دکتر غلامحسین چایچی مدیرعامل، معاونین و مدیران این شرکت در استان البرز افتتاح شد.

در این مراسم دکتر غلامحسین چایچی طی سخنانی با اشاره به اینکه افزایش و گسترش شعب بیمه حکمت در کشور در راستای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به آحاد جامعه است، افزود: امروز نمایندگی های بیمه حکمت خط مقدم این شرکت در فروش انواع بیمه ها هستند و می بایست به آنها توجه بیشتری شود.

مدیر عامل شرکت بیمه حکمت ادامه داد: کار شعب، نظارت و پشتیبانی از نمایندگی ها است که ضروریست حمایت جدی در این باره داشته باشند و با برنامه ریزی درست بتوانند بر افزایش نمایندگی‌ها در استان خود اقدام نمایند.
گفتنی است، دراین مراسم مدیر عامل بیمه حکمت حکم رئیس شعبه‌ای کرج را به ایوب احمدی تنفیذ و برای وی و همکارانش آرزوی موفقیت و سربلندی را در جهت ارائه خدمات مطلوب و مورد رضایت مشتریان از درگاه خداوند متعال مسئلت داشت.