الفبا: آیین افتتاح مجتمع تخصصی بیمه های زندگی در بیمه آسیا امروز با حضور مسعود بادین مدیرعامل بیمه ­آسیا برگزار شد.

 

به گزارش الفبا، افتتاح این مجتمع که همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر در دستور کار قرار گرفته بود امروز به بهره برداری رسید. مهمترین اقدامات بیمه آسیا در دهه فرخنده فجر با راه اندازی مجتمع تخصصی پرداخت خسارت خودروهای سنگین کلید خورد و با افتتاح مجتمع تخصصی بیمه های زندگی و برگزاری سومین جشنواره بیمه های زندگی همراه با تخفیف های ویژه آن ادامه می یابد.

روابط عمومی بیمه آسیا روز گذشته نیز در خبری که پیرامون این اقدامات منتشر شد اعلام کرد: بیمه ­آسیا با هدف ارائه بیمه های زندگی به صورت ویژه و افزایش سهم بیمه­ های زندگی در سبد بیمه ای هموطنان همزمان با گرامیداشت ایام­ ا… دهه فجر ، مجتمع تخصصی بیمه­ های زندگی را افتتاح می کند.
وی  برگزاری سومین دوره جشنواره فروش بیمه های جامع عمر و پس انداز و جامع مهر آسیا را در جهت توسعه فرهنگ بیمه های زندگی در کشور دانست و اظهار داشت: سومین جشنواره فروش بیمه های جامع عمر و پس انداز و جامع مهر آسیا بیمه آسیا از ۱۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ و همزمان با سالگرد ورود حضرت امام خمینی (ره)  به ایران تا ۱۲ فروردین ماه سال ۱۳۹۸ همزمان با روز جمهوری اسلامی در سراسر کشور برگزار می شود.
مسعود بادین با اشاره به اهدای جوایز ارزنده به خریداران بیمه های عمروپس انداز در طول برگزاری جشنواره (۱۲ بهمن ۱۳۹۷ تا ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ) گفت: هم چنین تسهیلات ویژه ای در بیمه های عمر و پس انداز،درمان،اتومبیل ،آتش سوزی ،عمر و حوادث و مسئولیت در طول جشنواره به خریداران بیمه های عمر و پس انداز ارائه می شود.
مدیر عامل بیمه آسیا با تصریح ارائه تسهیلات ویژه در بیمه های بدنه اتومبیل و آتش سوزی در ایام ا… دهه فجر ،بیان داشت:هموطنان عزیز می توانند در این ایام مبارک بیمه های بدنه اتومبیل را  تا ۶۵درصد و بیمه های آتش سوزی منازل مسکونی را  تا ۸۰درصد تخفیف خریداری کنند.