الفبا-صابر:خدمت جدید بیمه ایران با عنوان بیمه «تأمین رویه های گمرکی»، همزمان با نخستین قرارداد بیمه تأمین رویه های گمرکی در دو بخش ترانزیت داخلی و بین‌المللی میان کانون سراسری انجمن‌های موسسات حمل و نقل بین المللی و ‌بیمه ایران رونمایی شد.

به گزارش الفبا به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، مدیرکل بیمه‌های مسؤولیت و حمل و نقل بیمه ایران با اعلام این خبر افزود: با این قرارداد همه شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی کشورمان از طریق کانون سراسری انجمن‌های موسسات حمل و نقل بین المللی، تحت پوشش بیمه ایران قرار می‌گیرند.

مجید رحمتی تاثیر این قرارداد را در توسعه صنعت ترانزیت کالا و حتی صنعت توریسم حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: به همراه بیمه رویه های گمرکی سایر پوشش‌های بیمه‌ای مرتبط مانند بیمه حمل و نقل کالا، انواع بیمه مسئولیت برای متصدیان حمل و نقل بین‌المللی اعم از CMR ، فیاتا و … و طرحهای خاص بیمه ای نیز از سوی بیمه ایران ارائه می شود.

مدیر کل بیمه های مسئولیت و حمل و نقل بیمه ایران، استقبال جامعه بیمه‌گزاران از خدمات بیمه ایران را حاصل اجرای الگوی مشتری مداری و نوآوری و خلاقیت بیمه ایران دانست و از شرکتهای حمل و نقل بین المللی دعوت کرد زیر چتر حمایتی بزرگترین و توانمندترین شرکت بیمه کشور قرار گیرند.

گفتنی است رونمایی و عملیاتی شدن طرح بیمه رویه‌های گمرکی بمناسبت ایام فرخنده دهه فجر، در محل شعبه شمیران بیمه‌ایران صورت گرفت.