الفبا : مهندس جواد سلیمانی، مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا، طی حکمی امیرحسین تابع‌ جماعت را به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل گروه خودروسازی سایپا منصوب کرد.

به گزارش الفبا، در متن این حکم آمده است : «امید است با استعانت از خداوند متعال و با همت، درایت، پشتکار و تعامل سازنده ضمن ایجاد همدلی و مشارکت کلیه همکاران ارجمند، در به ثمر رساندن برنامه های ابلاغی بر مبنای اهداف شرکت موفق باشید».

تابع‌ جماعت دانش‌ آموخته کارشناسی مهندسی نرم‌ افزار و کارشناسی ارشد روابط بین‌ الملل است و بیش از یک دهه در عرصه‌های ارتباطات و رسانه فعالیت دارد.

وی پیش از این انتصاب به عنوان مدیر مرکز همایش‌های بین‌ المللی برج میلاد تهران فعالیت داشته است و همچنین سوابق متعدد اجرایی و مدیریتی را در کارنامه خود دارد که مدیر بازاریابی و فروش برج میلاد تهران، معاون ارتباطات و توسعه‌ بازار هلدینگ بانک شهر، مدیر کل ارتباطات و امور بین‌ الملل موسسه فرهنگی مطبوعاتی همشهری، مدیر عامل شرکت فرهنگ فیلم، مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌ الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و نیز فعالیت رسانه‌ای در نشریات و پایگاه‌های خبری، برگزاری و دبیری جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها و رویدادهای مختلف از جمله آنهاست.