الفبا: بیمه سرمد همزمان با برگزاری بیست و پنجمین «همایش ملی بیمه و توسعه با شعار صنعت بیمه؛ نوآوری و فناوری اطلاعات» و نمایشگاه جانبی آن با عنوان «استارت‌آپ‌های بیمه‌ای»، از به روز ترین محصول خود به نام اپلیکیشن همراه سرمد رونمایی کرد.

 

به گزارش الفبا، به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، این همایش با حضور مقامات دولتی از جمله اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، دکتر سلیمانی امیری رییس کل بیمه مرکزی، امیر صفری رئیس پژوهشکده بیمه، مدیران عامل شرکت های بیمه، مدیران، صاحب نظران و کارشناسان فعال صنعت بیمه، همزمان با ۱۳ آذر مصادف با روز بیمه در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

همزمان با برگزاری همایش بیمه و توسعه دکتر سلیمانی امیری رییس کل بیمه مرکزی، پرویز مقدسی رییس هیات مدیره بانک صادرات، دکتر مجتبی کاتب رییس هیات مدیره و سید روح الله علیپور یزدی عضو هیات مدیره بیمه سرمد ضمن حضور در نمایشگاه جانبی استارت‌آپ‌های بیمه‌ای، از غرفه بیمه سرمد بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید رییس کل بیمه مرکزی با حضور در غرفه بیمه سرمد از نزدیک با به‌روزترین محصول این شرکت آشنا شد.

در این بازدید که با حضور دکتر مجتبی کاتب رییس هیات مدیره بیمه سرمد برگزار شد، کارشناسان این شرکت جزییات اپلیکیشن همراه سرمد را برای رییس کل بیمه مرکزی تشریح کردند.

همراه سرمد؛ اپلیکیشنی کاربردی با امکان جستجو و مسیر یابی روی نقشه

بر اساس این گزارش، اپلیکیشن «همراه سرمد» به روزترین خدمت شرکت بیمه سرمد است که دسترسی به خدمات متنوع مورد نیاز بیمه گذاران را تسهیل می کند. امکان جستجو و مسیر یابی روی نقشه برای یافتن نزدیکترین مراکز صدور و خسارت از مهمترین ویژگی های اپلیکیشن همراه سرمد بوده که آن را به اپی کاربردی تبدیل کرده است.

این اپلیکیشن دارای سه منوی اصلی شامل بخش های عمومی، بیمه گذاران و سهامداران است که منوی اصلی بخش عمومی شامل زیرمنوهای اطلاعات تماس مراکز صدور (به تفکیک نماینده، ستاد، شعبه، باجه و به تفکیک استان (همراه با امکان جستجو و مسیر یابی روی نقشه)، اطلاعات تماس مراکز درمانی به تفکیک استان و شهر و نوع مرکز درمانی (همراه با امکان جستجو و مسیر یابی روی نقشه)، آیا می دانید که؟ (فهرست خدمات قابل ارائه شرکت)، مشاهده رتبه و وضعیت بیمه گذار در باشگاه مشتریان، امکان ثبت انتقاد و پیشنهاد و پیگیری پاسخ آنها درباره ما می باشد.

منوی بخش بیمه گذاران نیز زیرمنوهایی شامل استعلام بیمه گذار با کد ملی، دریافت لیست بیمه نامه های ثبت شده در بیمه سرمد (با قابلیت فیلتر وضعیت منقضی یا دارای اعتبار)، بررسی اصالت بیمه نامه ها و تاریخ انقضای بیمه نامه، استعلام وضعیت مالی بیمه گذار (با قابلیت فیلتر وضعیت سررسید نشده و معوق)، مشاهده خسارتهای بیمه نامه ها، بررسی وضعیت مالی بیمه نامه بصورت کلی و دریافت جزئیات اقساط باقی مانده، مشاهده افراد تحت تکفل فرد بیمه درمان، مشاهده پوششهای بیمه شده بیمه درمان و مشاهده لیست خسارتهای درمان بیمه شده و تاریخ و مبلغ پرداخت هزینه است.

زیر منوهای قیمت هر سهم و تاریخ مجمع نیز در منوی اصلی سهامداران قرار دارد.

استقبال قابل توجه بازدید کنندگان از کارت هدیه سپهر سرمد

کارت هدیه سپهر سرمد با امکان خرید بیمه نامه های حوادث و آتش سوزی نیز از دیگر محصولاتی بود که توسط این شرکت در نمایشگاه جانبی استارت‌آپ‌های بیمه‌ای ارائه شد که مورد استقبال قابل توجه بازدید کنندگان قرار گرفت.

این محصول که با حضور رییس کل بیمه مرکزی رونمایی شد، اقدامی نوآورانه و خلاقانه توسط بیمه سرمد است.

سخنرانی مدیر فناوری اطلاعات بیمه سرمد، در حاشیه همایش

لازم به ذکر است در حاشیه این همایش، حامد عابدینی مدیر فناوری اطلاعات بیمه سرمد سخنرانی تخصصی با محوریت «فناوری اطلاعات؛ ابزاری برای نظارت»، با حضور دکتر محمدرضا کشاورز مدیر عامل بیمه دی، سید قاسم نعمتی اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات بیمه مرکزی ، شاهین فتاحیانی مدیر اداره کل فناوری اطلاعات و آمار بیمه ایران و دکتر میرقاسمی در سالن رودکی برج میلاد ایراد کرد.