الفبا: مدیرعامل بیمه کوثر همراه با جانشین مدیرعامل ساتا، اعضای هیات‌مدیره، معاونان و جمعی از مدیران از برترین شعبه استانی این شرکت یعنی سرپرستی استان بوشهر بازدید کرد.

 

به گزارش الفبا و به نقل از روابط‌عمومی بیمه کوثر، مدیرعامل شرکت ضمن گفت‌‌وگو با کارکنان سرپرستی بوشهر و تقدیر و تشکر از زحمات آنان، گفت: این سرپرستی از لحاظ عملکرد رتبه یک را در بین سرپرستی‌های شرکت و رتبه پنجم را در بین شرکت‌های بیمه در استان کسب کرده است.
مجید مشعلچی فیروزآبادی خاطرنشان‌کرد: استان بوشهر با ۱/۴۴درصد از جمعیت کشور توانسته است، ۴/۳درصد تولید ناخالص داخلی، ۱/۱درصد بازار صنعت بیمه، ۳/۲میلیون ریال حق‌بیمه سرانه و ۰/۶درصد ضریب نفوذ بیمه را به خود اختصاص دهد.
وی با بیان اینکه در این استان پتانسیل‌های زیادی وجود دارد، تصریح‌کرد: با توجه به ظرفیت استان این سرپرستی دارای رتبه دوم در تولید حق‌‌بیمه رشته مهندسی است.
مدیرعامل بیمه کوثر گفت: انعقاد قرارداد با مجتمع‌های پتروشیمی، نیروگاه‌های اتمی، پروژه‌های منطقه اقتصادی عسلویه و حمایت از صیادان استان ازجمله اقدامات شرکت به‌منظور حمایت از تولیدکنندگان داخلی است.
مجید مشعلچی فیروزآبادی با بیان اینکه نگاه ما به نمایندگان به مانند کارکنان شرکت است، افزود: در سال‌جاری شفافیت و پرداخت به‌موقع کارمزدها که از انتظارهای نمایندگان بود صورت گرفته است و امیدوارم در سال آینده دغدغه‌های دیگر آنان برطرف شود.
وی با تاکید بر این موضوع که برنامه‌محوری، افزایش جذب پرتفو و دارایی‌ها و املاک شرکت و سرمایه‌گذاری در بورس، کسب سطح توانگری یک و رتبه۷۷ در بین ۱۰۰شرکت برتر از شاخص‌های حیاتی شرکت است، افزود: آشنایی کارکنان با کسب‌وکار هوشمند از طریق آموزش و تعامل با یکدیگر و حق و حقوق خود و نیز افزایش تعامل و همکاری میان واحدهای مختلف موجب پیشرفت شرکت می‌شود.