الفبا: بیشترین میزان تسهیلات بانک های تجاری متعلق به بانک بانک ملی است.

 

روابط عمومی این بانک از استقبال مردم از تسهیلات بانک ملی در سال۹۷ خبر داد.

بر این اساس این بانک در سال ۹۷ بیشترین میزان سپرده های بانک را در بین بانک های تجاری جذب کرده و بالا ترین تسهیلات را پرداخت نموده است

به گزارش الفبا، به نقل از روابط عمومی بانک ملی، عملکرد این بانک در زمینه پرداخت تسهیلات در سال گذشته قابل توجه است به طوری که بیشترین میزان تسهیلات پرداختی بانک های تجاری توسط این بانک پرداخت شده است.

بانک ملی ایران در سال گذشته با دارا بودن سهمی معادل ۱۶٫۱۳ درصد از کل، حائز رتبه اول تسهیلات اعطایی میان بانک های تجاری است.

همچنین بانک ملی ایران رتبه اول مجموع کل سپرده ها را در میان بانک های تجاری در اختیار دارد و مبلغ کل سپرده های آن در پایان اسفندماه سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال ۹۶ بیش از ۲۷ درصد رشد داشته است.

بر اساس این گزارش، این بانک در پایان اسفندماه سال گذشته با بیش از ۲۵ درصد سهم در مجموع سپرده های موثر اعم از سپرده های بلند مدت، کوتاه مدت، پس انداز و جاری، بین بانک های تجاری بیشترین سهم را داراست و در رتبه اول قرار دارد .

همچنین بانک ملی ایران در مدت مذکور در سپرده قرض الحسنه پس انداز با سهم ۲۷ درصدی، در سپرده سرمایه گذاری بلند مدت با سهم ۳۲٫۰۴ درصدی و در سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت با سهم ۱۷٫۸۹ درصدی رتبه اول بانک های تجاری را در اختیار دارد.

استقبال مردم از تسهیلات مسکن بانک ملی ایران

به گزارش الفبا، به نقل از روابط عمومی بانک ملی، با گذشت مدتی از آغاز طرح و طی شدن دوره ماندگاری سپرده مشتریان در این طرح، میزان دریافت تسهیلات از این محل افزایش یافته است.

اطلاعات دریافتی نشان می دهد مشتریان تا کنون بیش از ۳۱ میلیارد ریال از بانک ملی ایران تسهیلات در قالب طرح ویژه مسکن دریافت کرده اند.

متقاضیان استفاده از تسهیلات مسکن بانک ملی ایران می توانند با سپرده گذاری و رعایت دوره ماندگاری، اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن دریافت کنند که هر برگ اوراق، قابلیت تبدیل شدن به پنج میلیون ریال تسهیلات با نرخ سود ۱۷٫۵ درصد را دارد.

نماد اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی ایران نیز در بازار فرابورس ایران گشایش یافته و متقاضیان می توانند اوراق مذکور را در این بازار معامله کنند.