الفبا : تجهیز ۱۰۰ کلاس مدارس سیستان و بلوچستان به سیستم گرمایشی در قالب اجرای طرح چهل-شصت همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی

 

به گزارش الفبا و به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، عیدانه بیمه البرز در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی این شرکت صورت گرفت .

پس از حادثه تلخ آتش‌سوزی در یکی از مدارس زاهدان،‌ بیمه البرز در راستای تحقق مسوولیت پذیری اجتماعی و با هدف کمک به نوسازی و بازسازی مدارس استان سیستان و بلوچستان، بودجه تخصیصی انتشار و توزیع سر رسید،‌ تقویم و هدایای نوروزی سال ۱۳۹۸ خود را در قالب تجهیز یکصد کلاس مدارس استان سیستان و بلوچستان به سیستم گرمایشی تابشی مدرن به هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اهدا کرد.

بنابر این گزارش، طی چند سال متوالی گذشته شرکت بیمه البرز با هدف حمایت از خانواده‌های کم بضاعت تحت پوشش سازمان بهزیستی، بودجه تخصیصی انتشار و توزیع سررسید، تقویم وهدایای نوروزی را به خانواده‌های دارای فرزند معلول تحت پوشش سازمان بهزیستی در استان تهران و همچنین خانواده‌های کم بضاعت در استان‌های محروم کشور اهدا ‌کرد.

بر این اساس، شرکت بیمه البرز سال گذشته نیز در پی زلزله منطقه غرب کشور با هدف حمایت از آسیب‌دیدگان این منطقه بودجه هدایای نوروزی خود را به سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اهداء کرد.