الفبا:بر اساس آمار ارائه شده ، تا پایان آبان ماه بیش از چهار هزار میلیارد ریال حق بیمه در قالب ۴۲۳ هزار و ۴۶۰ فقره بیمه نامه در شرکت بیمه “ما” تولید شده است.

 

به گزارش الفبا، حق بیمه تولیدی شرکت بیمه “ما” در هشت ماه نخست امسال ۶۱ درصد و تعداد بیمه نامه های صادره آن ۲۷ درصد به نسبت مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

نسبت خسارت این شرکت نیز بر روی عدد ۴۰٫۵ تثبیت شده که در مقایسه با متوسط صنعت بیمه کشور، به مراتب کمتر است.

آن طور که گزارش های این شرکت نشان می دهد، بیمه ما توانسته در هشت ماه نخست امسال، ۱۲۱ درصد از برنامه فروش خود را محقق کند، این در حالی است که هیچ گونه افزایشی در تعداد کارکنان شرکت رخ نداده است.

بیمه “ما” در راستای روند رو به رشد و توسعه خود با توانگری ۲۲۷ در سال جاری، اقداماتی مانند راه اندازی مرکز آینده پژوهی، ارزیابی عملکرد شعب بر مبنای برگزاری مجامع فصلی برای نخستین بار، تدوین و ابلاغ تقویم آموزشی کارکنان و نمایندگان شرکت، جذب بیش از یک هزار نماینده تخصصی فروش بیمه های عمر در سال جاری برای نخستین بار از زمان تاسیس شرکت و نیز تدوین دستور العمل درجه بندی نمایندگان را به پایان رسانده است.

این روند به نتایجی چون کسب سطح یک توانگری مالی برای هفتمین سال متوالی، محقق شدن ۸۵ درصد کل سود خالص پیش بینی شده در پایان شش ماهه نخست سال جاری، حضور در جمع شفاف ترین شرکت های بورسی، کسب بهترین عملکرد به لحاظ میزان شکایات ثبت شده در بین شرکت های بیمه و نیز انتخاب به عنوان بیمه گر بزرگترین ناوگان هواپیمایی کشور منجر شده است.