الفبا: در نشست صمیمی مدیرعامل بانک کشاورزی با مدیر شعب این بانک در استان آذربایجان شرقی عنوان شد جذب ۱۰۰ درصدی اعتبار اشتغال پایدار روستایی.

 

به گزارش الفبا، در ادامه دیدارهای صمیمانه مدیرعامل بانک کشاورزی با مدیران استانی شعب این بانک که با هدف ارتباط مستقیم و بدون واسطه و به منظور بررسی نقاط قوت و ضعف و حرکت در مسیر بالندگی صورت می گیرد، روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با جواد محمودی مدیر شعب استان آذربایجان شرقی در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی در تهران دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار که روز شنبه هشتم دی ماه در ساختمان مرکزی این بانک در تهران برگزار شد، محمودی عملکرد مدیریت این بانک در استان آذربایجان شرقی را در حوزه های تجهیز منابع،وصول مطالبات و املاک تملیکی،مدیریت اعتبارات،خدمات نوین و بانکداری الکترونیک،خدمات ارزی، و… در فضایی صمیمانه برای مدیرعامل بانک تشریح و رهنمودهای لازم را دریافت کرد.

بر اساس این گزارش، جذب ۱۰۰ درصدی اعتبار طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری، تحقق ۷۴ درصدی برنامه سپرده های مردمی، افزایش نسبت سپرده های ارزان قیمت و  افزایش سرانه مبلغ ضمانت نامه های صادره ، از جمله دستاوردهای مدیریت بانک کشاورزی استان آذربایجان شرقی در سال جاری تا کنون بوده است.

این گزارش می افزاید هدف اصلی از برگزاری این سلسله نشست ها علاوه بر بررسی نقاط قوت و ضعف و تحلیل عملکرد، بیان بی واسطه انتظارات و دیدگاه ها، همسان سازی فرهنگ سازمانی در رده های مختلف ، ترویج الگوی مناسب ارتباطی برای تمام سطوح سازمانی و افزایش تعهد سازمانی برای رشد و بالندگی بانک کشاورزی است.

شایان ذکر است در این برنامه، مدیران استان ها پیش از نشست با مدیرعامل، در کارگروه تحلیل عملکرد که با حضور عبداله سلیمانی مدیر امور حوزه مدیریت و روسا و معاونان اداره کل نظارت بر امور شعب این بانک برگزار می شود، حضور می یابند و عملکرد آن ها و نقاط قوت و ضعف استان در شاخص های کمی مورد تحلیل قرار می گیرد.