الفبا-صابر: جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور میلیونی اقشار مختلف مردم ایران درحالی برگزار شد که خانواده صنعت بیمه با حضوری چشمگیر بر گرمی این مراسم افزودند.

به گزارش الفبا، بیمه مرکزی ایران با برپایی غرفه ای درنزدیکی میدان آزادی همراه با رادیو سلامت حضوری نمادین و پویا دراین مراسم داشت ، ضمن این که سایر شرکتهای بیمه گر نیز با ایجاد غرفه هایی در مجاورت یکدیگر یا حتی به صورت مجزا به ارایه آخرین دستاوردها و موفقیتهایشان به اقشار مختلف مردم شرکت کننده در راهپیمایی ۲۲ بهمن پرداختند.

همچنین غرفه بیمه آسیا نیز یکی از غرفه های بزرگ در نزدیکی ایستگاه متروی حبیب ا… در خیابان آزادی بود که با استقبال خوب مردم مواجه شده بود. بسیاری از شرکتهای بیمه گر بخش خصوصی نظیر بیمه کوثر، بیمه سرمد، بیمه میهن و …نیز با نصب یا توزیع برخی از پلاکاردها بین مردم بر طراوت این حضور افزودند.

برخی از شرکتهای بیمه گر نیز در مجاورت غرفه بزرگ متعلق به وزارت اقتصادی و امور دارایی و همگام با غرفه های متعلق به بانکهای مختلف در خیابان آزادی گردهم آمده بودند.

پیشتر نیز رییس کل بیمه مرکزی در پیامی از فعالان صنعت بیمه و مردم ایران دعوت کرد تا در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت نمایند.

درمتن این پیام آمده است:نظام جمهوری اسلامی ایران دستاورد خون هزاران شهید و صبر و پایداری اسطوره ای مردم رنج کشیده ای است که پس از سالها رنج و ستم، آرمان های بلند خودرا در تعالیم گرانمایه اسلام ناب محمدی (ص) و با پیروی از معمار کبیر انقلاب اسلامی با جهاد و استقامت در مسیر حق یافتند.

انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب عظیم فرهنگی است که اصلی ترین پیام آن، بازگشت به شالوده اصیل انسانیت و حرکت بر مدار اخلاق الهی است، همان که پیامبر اعظم اسلام آن را به عنوان بزرگ ترین هدف رسالت خود برگزیده بودند.

اینک چهل سال ازپیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گذشته است و در طلیعه خورشید چهلمین بهار پیروزی ، این انقلاب برای ادامه راه خود بیش از هرچیز بسان همه ی سالهای گذشته به وحدت و همدلی نیاز دارد .

صنعت بیمه کشوربه عنوان یکی از ارکان اصلی کشور در تامین آرامش و آسایش آحاد این سرزمین همیشه جاوید، مفتخر است که همپا و همراستا با مردم شریف، نجیب و سلحشور ایران در راهپیمایی بزرگ ۲۲بهمن شرکت کرده و ندای آزادی خواهی و استقلال طلبی خود را یکبار دیگر به همه جهانیان اعلام نماید.

اینجانب ازفعالان صنعت بیمه و مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار دعوت می کنم تا با شرکت عزت آفرین و غرور انگیز خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، بار دیگر با آرمان های شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق و بیعت نموده و همگام و هم صدا با سراسر کشور، این اتحاد ملی را به نمایش بگذارند.