الفبا : مجتمع تخصصی بیمه های زندگی بیمه آسیا، همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، راه اندازی می شود.

به گزارش الفبا، مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیر عامل بیمه ­آسیا با تأکید بر توسعه و فراگیری صنعت بیمه کشور از طریق بیمه­ های زندگی، گفت : بیمه آسیا به عنوان اولین شرکت بیمه­ ای ارائه­ دهنده بیمه­ های جامع عمر و پس ­انداز پس از پیروزی انقلاب اسلامی، با هدف افزایش سهم بیمه­ های زندگی در پورتفوی تولیدی خود همزمان با گرامیداشت ایام­ دهه فجر، مجتمع تخصصی بیمه­ های زندگی را راه­ اندازی می­ کند.

مدیر عامل بیمه­ آسیا با اشاره به تأکیدات رییس کل بیمه مرکزی در خصوص ارتقای جایگاه بیمه­ های زندگی در صنعت بیمه کشور، اظهار داشت : یکی از اولویت ­های بیمه آسیا، حرکت به سمت توسعه بیمه های زندگی است و به همین منظور با تدوین و آماده­ سازی مقدمات راه ­اندازی مجتمع تخصصی بیمه ­های زندگی، در نظر دارد به شکلی تخصصی و حرفه­ ای در مسیر توسعه این نوع از بیمه ­ها گام ­های اساسی بردارد.

نایب رییس هیأت مدیره بیمه ­آسیا، با تصریح لازم ­الاجرا بودن آیین­ نامه شماره ۹۶ ، یعنی آیین­ نامه نمایندگی فروش بیمه های زندگی، در سال ۱۳۹۸ و جایگزینی آن با آیین­ نامه ۵۴ بیان داشت : راه ­اندازی مجتمع تخصصی بیمه­ های زندگی در اجرایی شدن آیین­ نامه ۹۶ بسیار موثر است و در این راستا تمهیدات لازم برای جذب نمایندگان جدید بیمه ­های زندگی در نظر گرفته شده و متقاضیان می توانند در سایت بیمه آسیا نسبت به ثبت اطلاعات اولیه خود اقدام کنند.

وی افزود : امیدواریم با رویکرد فراگیری بیمه های زندگی در میان مردم، بتوانیم مسیر توسعه صنعت بیمه از طریق بیمه­ های زندگی را جامه عمل بپوشانیم.

مسعود بادین هدف­ گذاری بیمه­ آسیا در توسعه بیمه­ های زندگی را بهبود محصول، بهبود خدمات، تسهیل صدور و ارائه خدمات مناسب به بیمه­ گذاران دانست و گفت : تحقق توسعه بیمه­ های زندگی در گرو توانمندی و بهره­ مندی از سه پایه اصلی فنی، مالی و فناوری اطلاعات در شرکت­ های بیمه است و امیدواریم با گسترش بیمه­ گری الکترونیکی بازی برد – برد را برای بیمه­ گر و بیمه­ گذار رقم بزنیم.

نائب رئیس هیئت مدیره بیمه آسیا با اشاره به سطح یک توانگری مالی بیمه آسیا در سالیان اخیر، اظهار داشت : ذخایر فنی بیمه­ های عمر بیمه­ آسیا، اکنون در شرایط بسیار مناسبی قرار دارد و امیدواریم با تقویت توان مالی و فنی، توسعه سرمایه انسانی، افزایش رضایت­مندی و بهبود فرآیندها، الگویی از توسعه صنعت بیمه از طریق بیمه­ های زندگی را به ثبت برسانیم.