الفبا:مراسم تودیع امین شیرکانی و معارفه دکتر رضا جعفری مدیران عامل پیشین و فعلی بیمه سینا در سالن کنفرانس ستاد مرکزی این شرکت برگزار شد.

به گزارش الفبا به نقل از روابط‌عمومی بیمه سینا مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل بیمه سینا با حضور ریاست حراست بنیاد مستضعفان، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه‌گذاری سینا، معاونان و مدیران ستادی بیمه سینا بعدازظهر۲۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۸ در سالن کنفرانس ستاد مرکزی این شرکت برگزار شد.
در این نشست دکتر داوود حمزه ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند و ماندگار جناب آقای امین شیرکانی طی پنج سال گذشته در بیمه سینا، اظهار امیدواری کرد که انشاءالله دکتر رضا جعفری نیز در سمت جدید خود بتوانند آن‌گونه که شایسته است این مسیر روبه‌پیشرفت را در این شرکت ادامه دهند.
مدیرعامل جدید بیمه سینا نیز تشکر از حسن‌اعتماد مجموعه بنیاد مستضعفان و به‌ویژه جناب آقای مهندس محمد سعیدی‌کیا و دکتر داوود حمزه گفت: امیدوارم بتوانم با استفاده از ظرفیت‌های موجود در شرکت بیمه سینا، عملکرد قابل‌قبول و کارنامه درخشانی در این شرکت داشته باشم.
دکتر رضا جعفری که بیش از ۲۵ سال سابقه فعالیت در حوزه‌های مختلف صنعت بیمه را دارد، پیش از این در سمت‌هایی همچون رئیس هیأت‌مدیره بیمه دانا، مشاور اتکایی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی، مدیرعامل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی کشور، دبیر مجمع و عضو هیات نظارت صندوق تامین خسارت‌های بدنی کشور، مشاور رئیس کل بیمه مرکزی، ریاست بیمه ایران شعبه شاهرود، ریاست ادارات مختلف فنی و عملیاتی و مالی بیمه ایران استان مازندران و مدیرکل بیمه ایران استان گلستان فعالیت کرده است.