الفبا: بردبار- مدیر پروژه اینشورتک درخصوص رمز موفقیت این استارت آپ گفت: رمز پیروزی شرکتهای نوپای دانش بنیان تمرکز بر فعالیتهای دارای مزیت است.

 

به گزارش الفبا، مدیر پروژه اینشورتک جهش که در مراسم افتتاحیه بیست و پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر اقتصاد، رونمایی شد، در پاسخ به الفبا خبر درخصوص رمز موفقیت این استارت آپ گفت: رمز پیروزی شرکتهای نوپای دانش بنیان تمرکز بر فعالیتهای دارای مزیت است.

هاشم برزگر صدیق ، مدیر پروژه اینشورتک جهش در زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری سرآمد در گفت و گو با الفبا در حاشیه بیست و پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه افزود:در این حوزه اپلیکیشنی توسط این شرکت طراحی و تولید شد که از طریق آن فرآیند فروش خدمات به مشتری نهایی فراهم شده است . دراین اپلیکیشن انواع بیمه های شخص ثالث و بدنه به صورت کاملا آنلاین و الکترونیک صادر می گردد و دراختیار مشتری قرار می گیرد.

وی صدوربیمه نامه به صورت کاملا برخط ، قابلیت صدور بیمه نامه با استفاده از پارامترهای مختلف از قبیل میزان حرکت خودرو، سبک رانندگی صاحب خودرو و به طور کلی با درنظر گرفتن کلیه موارد مدنظر بیمه گر را از مزیتهای این اپلیکیشن برشمرد.

به گفته وی دراین اپلیکیشن محدودیت زمانی برای صدور بیمه نامه وجود ندارد و حق بیمه به صورت آنلاین وصول می شود.