الفبا: آئین رونمایی از ۶ محصول اینشورتک فعال در صنعت بیمه در بیست و پنجمین همایش بیمه و توسعه توسط دکتر جهانگیری و با حضور وزیر اقتصاد و رئیس کل بیمه مرکزی در برج میلاد تهران برگزار شد.

 

به گزارش الفبا، در این مراسم استارت آپ ”آوانس“ محصول خود را تحت عنوان فروش آنلاین بیمه در حوزه UBA مبتنی بر سخت افزار و در قالب اینشورتک تله ماتیک ارائه کرد. این پلتفرم که توسط بیمه آرمان سرمایه گزاری شده است، به آنالیز رفتار راننده می پردازد.

استارت آپ ”پیشخوان خدمات بیمه“ نیز محصولی را معرفی نمود که به صورت مدیریت یکپارچه شبکه فروش مبتنی بر رقابت در پلت فرم دیجیتال و داده کاوی فعالیت می نماید. این نرم افزار شرکت مگفا، جهت فروش الکترونیکی بیمه حکمت صبا رونمایی شد. نرم افزار یاد شده به منظور چابک سازی و ایجاد رقابت سالم میان نمایندگان شرکت بیمه در سامانه ای که بر پایه درخواست های رتبه بندی شده تنظیم شده است، کارآیی دارد.

”ایپاد“ استارت آپ دیگری است که در این همایش رونمایی شد. این محصول به ارزیابی خسارت مبتنی بر هوش مصنوعی فعالیت می کند و تا کنون با شرکت های مختلف بیمه مذاکرات خود را نهایی کرده است.

استارت آپ ”جهش“ نیز که توسط بیمه سامان ارائه گردید، در قالب پلتفرم دیجیتال محصولی را معرفی کرد که توانایی مدیریت یکپارچه شبکه فروش بیمه عمر را دارد.

اپلیکیشن ”جهش“ بستری برای ارائه خدمات به نمایندگان فروش بیمه است که توسط شرکت سرمایه گزاری سرآمد فعالیت می کند.

در این مراسم همچنین استارت آپ ”مرکوری“ توسط شرکت بیمه کوثر رونمایی شد. این اینشورتک که در قالب تلماتیک ارائه می شود، محصولی است که فروش آنلاین بیمه در حوزه UBI را مبتنی بر اپلیکیشن ارائه می کند.

بر پایه این گزارش، داناتک“ آخرین محصولی بود که در این مراسم رونمایی شد؛ یک اینشورتک در قالب پلتفرم دیجیتال که توسط بیمه دانا معرفی گردید. این پلتفرم مدیریت یکپارچه شبکه فروش بیمه عمر را ارائه می نماید.

گفتنی است این مراسم از بخش های قابل توجه برای بیش از دو هزار مخاطب بیست و پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه بود.