الفبا: ۶ محصول فناوری بیمه (اینشورتک) در مراسم افتتاحیه بیست و پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه همزمان با ۱۳ آذر ماه ، روز ملی بیمه و با حضور معاون اول رییس جمهور در سالن همایشهای برج میلاد رونمایی خواهد شد.

به گزارش الفبا، این محصولات، نمونه هایی از اینشورتکهایی هستند که در حوزه های هوش مصنوعی، تلماتیک، پلت فرم دیجیتال، داده کاوی و سایر عرصه های مرتبط فعالیت می کنند و با هدف تشویق اینشورتک ها توسط معاون اول رییس جمهور رونمایی می شوند.

تجلیل از برترین های حوزه روابط عمومی

همچنین در بیست و پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه از فعالان برتر در ۷رشته از فعالیتهای روابط عمومی تجلیل خواهد شد. این رشته ها شامل انتشارات، تبلیغات، مدیریت روابط عمومی، ارتباطات رسانه ای، فعالیتهای فرهنگی، روابط عمومی الکترونیک و پژوهشهای اجتماعی می باشد.
همزمان نمایشگاه آثار مکتوب صنعت بیمه با حضور فعالانی از شرکتهای مختلف بیمه ای و همچنین نمایشگاه استارت آپهای فعال در صنعت بیمه با حضور ۱۴ شرکت در حاشیه این همایش دایر است.

درخور ذکر است در مجموع ۱۶۸ مقاله به دبیرخانه علمی بیست و پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه ارسال شدند که پس از سپری شدن فرایند داوری توسط چهار داور این مقالات در جلسه کمیته علمی این همایش مورد ارزیابی قرار گرفتند و در نهایت، ۱۲ مقاله که بالاترین امتیاز را کسب کردند. در این همایش ارایه می شوند و ۲۶ مقاله نیز به صورت پوستری انتخاب و معرفی خواهند شد.