الفبا : روح الله خدا رحمی، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی در مراسم پایانی رویداد استارت آپی «فین تک فارم» این بانک گفت : استارت آپ‌ها با فروش محصول به عنوان راهکار اصلی کسب و کارهای کوچک موفق خواهند شد.

به گزارش الفبا، به نقل روابط عمومی بانک کشاورزی، خدا رحمی افزود : برگزاری رویداد استارت آپی و کمپ نوآوری فین تک فارم، انتظار ما را برآورده کرد. با چنین دورخیزی ، حتماً این حرکت را با قدرت بیشتری ادامه خواهیم داد.

وی به هنگام قدردانی از ۱۷ شرکت استارت آپی و فین تکی منتخب، اظهار داشت : خوشبختانه در این رویداد فرصتی فراهم شد تا شرکت‌ها قابلیت کسب و کارهای جدید را به خوبی تبیین کنند.

خدا رحمی افزود : نکته مهم این است که ایده‌های جدید کسب و کارها، قابل عرضه و قابل پذیرش در بازار باشند ؛ به عبارت دیگر، باید صاحبان اید‌ه‌ها در راه حل‌های جدید به دنبال عرضه و فروش باشند.

وی تصریح کرد : تفکر صرفاً استفاده از تسهیلات و تکیه بر حمایت‌های مالی بنگاه‌های اقتصادی، کارآمد نیست و باید قبل از اجرای هر طرح و ایده‌ای به دنبال بازار فروش آن ایده بود.

مدیر عامل بانک کشاورزی، در بخش پایانی سخنان خود ضمن تأکید بر ضرورت تعامل با فعالان بخش کشاورزی، اعلام کرد : فضای مناسبی برای ارائه فعالیت‌ها و فروش ایده‌های نوین وجود دارد و بانک کشاورزی از راه اندازی کسب و کارهای جدید مبتنی برفن آوری برای هوشمندسازی هر چه بیشتر کشاورزی حمایت می‌کند.