الفبا : مراسم گرامیداشت سالروز تأسیس پست بانک ایران با حضور دکتر فرحی مدیر عامل این بانک، یکم دی ماه همزمان با برگزاری بیست و سومین جلسه شورای اطلاع رسانی روابط عمومی‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارائی به نمایندگی از تمامی کارکنان بانک در مدیریت شعب شهرستان‌های استان تهران در محل موزه ارتباطات تهران برگزار شد.

به گزارش الفبا در این مراسم که با حضور کارکنان مدیریت شعب شهرستان‌های استان تهران به نمایندگی از کارکنان بانک در سطح کشور برگزار شد، دکتر خسرو فرحی ضمن بریدن کیک تهیه شده و تبریک این روز به همه کارکنان، کارگزاران باجه‌ها، مشتریان و سهامداران برتلاش جمعی برای اعتلای نام بانک تأکید کرد.

همچنین در همین راستا، اداره کل روابط عمومی با حضور در محل کار اعضای هیأت مدیره، مدیران و کارکنان ستادی پست بانک ایران ضمن اهدای شاخه گل به تک تک ‌آنان، این روز را به خانواده بزرگ پست بانک ایران تبریک و از تلاش‌های آنان تجلیل و تقدیر نمود.

گفتنی است مراسم سالگرد تأسیس پست بانک ایران در مدیریت‌های شعب بانک در سراسر کشور برگزار گردید و این روز به کارکنان و کارگزاران باجه‌ها و سهامداران و مشتریان تبریک گفته شد.