الفبا-صابر:بیمه رازی و بانک ملی با تامین بخشی از اقلام مورد نیاز در رزمایش نوروزی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ مشارکت می کنند.

به گزارش الفبا، بیمه رازی با تامین یکصد هزار بروشور همیار پلیس و بانک ملی با تامین یکصد هزار لوح فشرده چهارراه سلامتی و یکصد هزار بروشور ایمن برانیم در رزمایش نوروزی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ مشارکت می کنند.

دراین رزمایش پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در راستای کاهش حوادث و سوانح ترافیکی و بهبود فرهنگ ترافیک اقدام به برپایی ۲۴ غرفه در نقاط مختلف پایتخت از جمله ورودی و خروجی و تفرجگاه های شهر تهران در ایام نوروز می نماید.

برگزاری مسابقه “ایمن برانیم-سالم بمانیم” ، توزیع کارت همیار پلیس ، بوروشور های آموزشی ، کتابچه آموزش مفاهیم ترافیکی، لوح فشرده “پرهیز از خطر-آرامش در سفر “و طراحی و تولید برچسب های ترافیکی از جمله برنامه ها و اقدامات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در ایام نوروز امسال است.

در خور ذکر است این غرفه ها در برج میلاد، میدان تجریش، پارک آب و آتش، میدان سبلان، میدان آزادی، میدان خراسان، میدان بهمن ، دریاچه خلیج فارس، پارک ارم و چندین نقطه دیگر از پایتخت دایر است.

موسسه فرهنگی و هنری الفبای هنر در راستای مسئولیت اجتماعی خویش در پوشش این رویداد ، همکاری سازمانهای مختلف را برای مشارکت در این امر فرهنگی ساماندهی می کند.