الفبا: بیمه حکمت صبا به پشتوانه بزرگترین سهامداران حقیقی خود که خانواده‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران هستند، توانسته است در مدت زمان کوتاه از بدو تاسیس خدمات خوبی را به مشتریان خود بدهد.

به گزارش الفبا، به نقل از روابط عمومی بیمه حکمت دکتر غلامحسین چایچی مدیرعامل شرکت بیمه حکمت صبا در حاشیه بازدید از غرفه بیمه حکمت در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت کشوربا توجه به نقش اساسی و اثرگذار بیمه در جامعه اظهار داشت: بانک، بیمه و بورس سه ضلع تشکیل دهنده توسعه اقتصادی کشور هستند که از طریق تجمیع منابع و حرکت در چرخه اقتصاد، موتور محرک صنعت کشور بشمار می روند.

وی ادامه داد: بیمه حکمت صبا به پشتوانه بزرگترین سهامداران حقیقی خود که خانواده‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران هستند، توانسته است در مدت زمان کوتاه از بدو تاسیس خدمات خوبی را به مشتریان خود بدهد.

مدیرعامل شرکت بیمه حکمت صبا به حضور فعال این شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت اشاره داشت و عنوان کرد: از فعالیت و تلاش همکاران خود در غرفه بیمه حکمت در برپایی آن و ارائه خدمات به صنعتگران و بازدیدکنندگان نمایشگاه سپاسگذارم و امید است بتوانیم در افزایش این خدمات و توسعه شعب خود در کشور موفق باشیم.