الفبا-صابر:دبیرسندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی طی نامه ای خطاب به مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت از وی خواست به صلاح کشور و صنعت توجه کند و درحیطه وظایف خود دستور بدهد.

به گزارش الفبا، متن این نامه که در پاسخ به نامه درخواست سیف ا… امیری برای توقف صادرات محصولات برخی از تولیدات این سندیکا است ، به شرح ذیل است:

جناب آقای سیف الله امیری

مدیر کل محترم دفتر صنایع معدنی

سلام علیکم

بازگشت به نامه جناب عالی به شماره ۶۰۵۱۵۴۹ مورخ ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۸ در خصوص اطلاع به کارخانجات لوله و پروفیل برای عدم ارسال بار صادراتی به گمرکات به استحضار می رساند

در سال رونق تولید و همسو با تحریم های ترامپ ما به هیچ وجه صلاح نمی دانیم به کارخانجات تولیدی  چنین سخن و درخواست غیر معقولی را اعلام کنیم. ولی بر خلاف خواست خود این نامه شما را برای همه اعضا ارسال کردیم .

شما نیز لطفا از ایجاد ساز و کار اضافی و موانع  خود ساخته داخلی ( از جمله تایید کامیون به کامیون بار صادراتی در آن مدیریت )در مسیر تولید و صادرات محصول خودداری کرده و طبق دستور وزیر صنعت تمامی کارخانجات تولیدی لوله و پروفیل  و نمایندگان رسمی آنها ( که قبلا لیست ۷۲ کارخانه برای شما ارسال شده)   را مجاز برای صادرات اعلام کنید.

لطفا به صلاح کشور و صنعت توجه کنید ، در حیطه وظایف خود اعلام دستور کنید  و با ساختن مجهولات تازه از حل معادله رونق تولید جلوگیری نکنید.

سپاس از توجه شما ،امیر حسین کاوه،دبیر سندیکا