کارمند پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با زیرکی و استفاده از فنون روانشناختی فرشته نجات دختر جوانی شد که قصد خودکشی داشت.

به گزارش الفبا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور معاون هماهنگ کننده این پلیس اعلام کرد، عصر روز جمعه پیش، یکی از تیم‌های گشتی منطقه ۱۴ راهور فاتب حین گشت زنی در بزرگراه بسیج روی پل هجرت متوجه می‌شود که شهروندی از گارد‌ریل‌های کناری پل به آن‌طرف رفته و قصد خودکشی دارد.

راننده خودروی گشتی، کارمند رضایی به محض دیدن این صحنه بلافاصله از خودرو پیاده شده و با توجه به حساسیت موضوع آرام به سمت این خانم حرکت می‌کند و با نزدیک شدن به این فرد و با استفاده از کلمات کلیدی، معجزه آسا و امید بخش خود، توجه و حواس وی را به خود جلب کرده و با تاثیرگذاری بر وی دختر جوان را آرام کرده و از سمت گاردریل‌ها به داخل بزرگراه بر می‌گرداند.

موسوی‌پور ادامه داد: کارمند رضایی با هدایت دختر جوان به سمت خودروی پلیس و عبور از عرض پل، وی را به داخل خودرو هدایت کرده و با اورژانس و نیروهای امدادی تماس می‌گیرد. شاهدین ماجرا با دیدن این صحنه‌ها ابراز احساسات خود را با گریه و صلوات ابراز می‌نمودند و کارمند شجاع پلیس راهور را مورد تشویق و دعای خود قرار می‌دادند.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور فاتب در پایان گفت: مقرر گردید طی مراسمی از کارمند رضایی به‌خاطر حس مسئولیت‌پذیری و شجاعت در نجات جان دختر جوان تقدیر و تشکر به عمل آید.