الفبا :اجرای طرح پیش فروش محصولات دو خودروساز اصلی کشور با گذشت نیم روز یا به عبارت بهتر حدفاصل ۱۰ صبح تا قبل از ظهر امروز برای بسیاری از محصولات پایان یافت و درنهایت طبق اعلام سایت خبری گروه صنعتی سایپا (سایپانیزو)، ۳۳هزار خودروی این خودروساز پیش فروش شد و البته پایگاه اطلاع رسانی وابسته به گروه صنعتی ایران خودرو(ایکوپرس) تا زمان تنظیم این خبر هنوز رقمی از تعداد خودروهای پیش فروش شده اعلام نکرده است.

 

به گزارش الفبا ، براساس اعلام سایپانیوز، از زمان آغاز طرح پیش فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا تا ساعت ۱۳ روز یکشنبه ۲۹مهرماه ، تعداد ۳۳ هزار خودرو پیش فروش شده است که بیانگر استقبال گسترده مشتریان بوده است.بر این اساس علاقه مندان جهت مشارکت در این طرح می توانند به سایت اینترنتی www.saipacorp.com مراجعه کنند.

مصطفی خان کرمی ،معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو نیز با اشاره به اجرای طرح پیش فروش جدید محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در روز یکشنبه ۲۹ مهرماه ،گفت: در طرح جدید که درروز ۲۹ مهرماه اجرا می شود، شرایط ثبت نام برای متقاضیانی که درطرح قبل موفق به ثبت نام نشده اند فراهم شده است.

وی افزود: از متقاضیان به دلیل این که امکان پاسخگویی به همه درخواست ها وجود نداشته عذرخواهی می کنیم. خان کرمی در ادامه تاکید کرد: فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو همواره بر مبنای پیش بینی برنامه تولید و مجوزهای اخذ شده از مراجع ذی صلاح انجام می شود و نمی توان بیشتر از درصد مشخصی از برنامه تولید، پیش فروش انجام داد.

معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو به مشتریان مژده داد برنامه ریزی برای اجرای طرح پیش فروش جدید با هدف تامین نیاز مصرف کنندگان واقعی خودرو انجام شده که از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۹ مهرماه اجرا خواهد شد.گفتنی است، در طرح پیش فروش جدید تمامی محدودیت های پیش فروش قبل از جمله عدم امکان ثبت نام برای مشتریان حقوقی، خودرو اولی ها، داشتن گواهینامه در زمان ثبت نام و عدم خرید محصولات ایران خودرو طی ۱۸ ماهه گذشته اعمال می شود و ثبت نام در این روش فروش با توجه به محدودیت ظرفیت در طول یک روز انجام خواهد شد.

درخور ذکر است با مراجعه به سایت رسمی ایران خودرو اغلب محصولات اعلامی این سایت از جمله پژو ۲۰۶ ،دنا و رانا تا ظهر دیروز به فروش رفت و تنها در بعداز ظهر امکان پیش خرید سه نوع محصول وانت بار وجود داشت.