الفباخبر: سرمایه‌گذاری‌ها در بخش فن‌آوری بیمه یا همان اینشورتک در دومین سه‌ماهه ۲۰۱۸، باز هم رکورد شکست و شرکت‌های سنتی علاقه بی‌سابقه‌ای به این بخش نشان می‌دهند.

به گزارش الفباخبر این مطلب در گزارش اخیر ویلیس تاورز واتسون آمده است که نشان می‌دهد، بین آوریل و ژوئن سال جاری میلادی، ۷۱ مورد معامله اینشورتکی در جهان اتفاق افتاده است.
اما، مبلغ ۵۷۹ میلیون دلار سرمایه‌گذاری در این دوره، یک کاهش ۲۰ درصدی در سطح سرمایه‌گذاری نسبت به سه‌ماهه پیشین را از خود نشان می‌دهد.
ویلیس تاورز واتسون معتقد است که فن‌آوری بیمه، بیشترین تحول را نسبت به چرخه ارزش در صنعت بیمه زندگی و سلامت ایجاد نموده که اثر مثبت عمیقی برای مشتریان به همراه داشته است.
مدیر عامل اوراق بهادار ویلیس تاورز واتسون در این‌باره گفت: «درحالی‌که بیمه‌گران اموال و حوادث فرصتی برای گفتگو در زمان واقعیبا مشتریان را دارند، این فرصت به ندرت با بیمه‌گران زندگی و سلامت قابل مقایسه است.»
وی ادامه داد: «برندگان نهایی، کسانی خواهند بود که توجه خود را به ارائه شراکت واقعی برای زندگی طولانی‌تر و سلامت‌تر معطوف می‌کنند.»
ویلیس تاورز تأکید می‌کند که چطور اشکال جدید داده‌های پذیره‌نویسی،‌ به‌طور فزاینده‌ای گسترش یافته است و این مدیون پیشرفت ها در زمینه درک بدن انسان و افزایش سریع در پوشیدنی‌هااست.
این شرکت معتقد است که هرچه داده‌ها به رشد خود ادامه می‌دهند، هم‌گرایی بین بیمه‌گران سلامت و زندگی افزایش می‌یابد.
پیش‌بینی می‌شود، فن‌آوری‌های نوظهور، محصولات سفارشی بیمه را که می‌توانند مطلوب‌تر انگیزه‌های فروش را تنظیم کنند، ممکن می‌سازد و به مسائل تطبیق با قانون کمک می‌کند. این درحالی است که این نوع فن‌آوری‌ها، کمبودهای ناشی از محصولات تک‌سایزی را نیز برطرف می‌نماید.
مدیر ویلیس واتسون تاورز اظهار می‌دارد:‌ »به‌کارگیری فن‌آوری‌های بیمه شامل طیفی از کارکردهای واضح فن‌آوری‌های جدید برای توزیع و پذیره‌نویسی بیمه‌نامه تا کارکردهای غیرمستقیم مانند سلامت را دربرمی‌گیرد.»